ART / Lithographs / Litograph in colors 13988009
nr 1398 8009
Lars Eje Larsson
(f. 1954), Sverige
Lars Eje Larsson (b. 1954), Sweden. "Tunnan". Signed, numbered 118/250, unframed, 43x59 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, "Tunnan". Signerad, numrerad 118/250, oramat löst blad, 43x59 cm
Lars Eje Larsson, Swedish painter, born 1954.
SEK 150
Monday May 24 2021
at 20:35:16
17/5 21:35:46
100 kr
19/5 22:16:28